Ankara Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Eşya Taşımacılık
Şehirleşmenin gelişmesiyle şehre göç artmaktadır. Bu göç sonucunda şehre daha çok insan sığabilmesine adına yüksek binalar yapılmıştır. Ancak yüksek binalara nakliye zorlaşmıştır. Bu sıkıntıya ise gelişen teknoloji çare bulmuştur. Artık asansör sayesinde yüksek binalara sırt üstünde tek tek çıkarma devri sona erdi. Nakliye aracından direk evin içerisine kadar balkonlarla gelen eşyalar birçok problemi ortadan kaldırmıştır. Asansörlü eşya taşımacılığı nakliye sektöründeki en büyük gelişmelerden bir tanesi olup hizmet alan ve hizmet veren kişiye pozitif yararlar sağlamıştır.

Ankara Nakliyat

Eşyalarınız Zarar Görmesin
Eşyalarınız asansörlü taşımacılık öncesinde yüksek katlara taşınır iken personellerin yorulması sonucunda çarpma, düşürme ve sürtme gibi birçok olaylar yaşanmaktaydı. İşin süresi oldukça fazla uzamaktaydı. Ankara asansörlü eşya taşımacılık hizmeti veren firmamız hizmet öncesinde eşyaların zarar görmemesi adına cinsine bağlı olarak özel kaplamalar ile kaplamaktadır. Üstüne de asansörlü nakliyat süreci eşyalarınızın zarar görme olasılığını yok etmektedir.

Ancak bu demek oluyor ki eşyalarınız yüzde yüz zarar görmeyecek. Ne yazık ki bu garantiyi hiçbir firma veremez. Biz eşyalarınızın zarar görmemesi adına özel kaplamalar, teknolojiden yararlanma ve uzman ekiple çalışıyoruz. Yok denilecek kadar düşük bir ihtimale karşı ise sigorta poliçesi hazırlamaktayız. Oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumda oluşabilecek hasar sigorta tarafından karşılanmaktadır.

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetinden Yararlanın!
Asansörlü eşya taşımacılığı hizmetinde uzman ekspertiz ekibimiz öncesinde mutlaka keşif yapmalıdır. Asansörün kurulacağı alan, yolu kapatıp kapatmayacağı, kapatacak ise yol kapatma izni gibi birçok hususa ve kurala uyarak nakliye süreci başlatılmalıdır. Aksi takdirde birçok sorunlar karşı karşıya gelebiliriz. Adresinizi ziyaret edecek olan ekspertiz ekibimiz inceleme sonrası işleyiş hakkında bilgi verirken eşya incelemesini yaparak fiyat teklifi verebilmektedir.

Ankara Asansörlü Eşya Taşımacılığından Nasıl Faydalanabilirim?
Ankara’da asansörlü eşya taşımacılığı hizmetinden faydalanmak için iletişim menüsünde yer alan iletişim kanallarının herhangi biri kullanarak bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Anlaşma sonrasında nakliye süreci başlatılır ve adresinizden eşyalarınız alınarak yeni yaşam alanınıza asansör yardımıyla çok hızlı bir şekilde nakliyesi yapılır.

Nakliye sürecinde kullanılan asansörler yük taşıma üzerine tasarlanmış olup herhangi bir yıkılma ve yükü kaldıramama tarzı şeyler yaşanmamaktadır. Öncesinde yapılan ekspertiz sayesinde kurulumunun nasıl yapılacağı ve nasıl yol izleneceği hesaplanarak oluşabilecek herhangi bir tehlike ortadan kaldırılır.

Her adres için asansörlü eşya taşımacılığı hizmetinden faydalanmak mümkün olmayabiliyor. Bunun nedeni ise adreste yer alan binanın konumu. Kimi zaman çok dar sokaklarda yer alırken kimi zaman elektrik direği ve kabloları nedeniyle asansör kurulamayabiliyor. Genelde çok az karşılaşılan bu durumlara karşı çözüm odaklı yaklaşılarak çözmeye çalışıyoruz ve en kolay yol hangisi ise o yolun izinden gidiyoruz.

Asansörlü Taşımacılığın Faydaları Nelerdir?
Asansörlü taşımacığın birçok faydası bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Çalışacak personel sayısı ve zaman azalır. Bunun sonucunda ise masraf düşer.
  • Sırt üstünde bir yükü 10 – 20 kat taşımak oldukça zor bir eylem olup bunu defalarca tekrarladığını düşünün. Bunun sonucunda iş süresi artacak ve personeller fazla geçmeden yorulacaktır.
  • Personellerin yorulması performans kaybına sebep olacaktır.
  • Performans kaybının başlıca sorunları personelin sağlığı ve eşyaya hasar verme oranının artmasıdır.
  • Asansör sayesinde taşınacak bir eşyayı birkaç dakika içerisinde bir tuş sayesinde evin cam veya balkonuna kadar çıksın. Personeller için oldukça faydalı olan bu durum müşteri içinde oldukça önemlidir.

Ankara Asansörlü Eşya Taşımacılık Fiyatları
Ankara’da asansörlü nakliyat hizmeti veren birçok firma vermektedir. Buna ek olarak bu firmaların fiyat belirleme politikaları birbirinden farklıdır. Yurdum Nakliyat olarak fiyat belirleme politikamız taşınacak eşyanın kapladığı alan, cinsi, kaç personel çalışacağı ve yeni yaşam alanının adresinin uzaklığına bağlı olarak şekillenmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız en kaliteli, ekonomik ve güvenilir hizmet vereceğinden şüpheniz olmasın. Bizimle iletişime geçerek adresinize ücretsiz ekspertiz ekibi çağırarak net bir teklif alabilirsiniz. Bunun yanı sıra taşınacak eşyaların görüntü veya videosunu bizlere ulaştırmanız halinde fiyat teklifi alabilirsiniz ancak asansör kurulumu için her türlü ekspertiz ekibimiz adrese yönlendirilmektedir.

Sizde ekonomik, kaliteli, müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı bir nakliye hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Phone icon
Ara
Veya
WhatsApp icon
Yaz