Ankara Evden Eve Nakliyat

Öncelikle evden eve nakliyat nedir? sorusunu yanıtlayalım. Evden eve nakliyat, taşınacak eşyaların bulunduğu konumdan alınarak istenilen konuma taşınma işlemidir. Kulağa çok basit bir işlem gibi gözükse de aslında bu işi yapmak profesyonellik gerektiren zahmetli bir iştir.

Profesyonel Organize ve Ekip
Evden eve nakliyat sürecinde en önemli diyebileceğimiz 2 husus bulunmaktadır. Bunlardan biri organize iken bir diğeri de çalışan personellerdir.

Ankara evden eve nakliye İyi organize edilmemiş bir taşıma hizmeti çok zorlu ve masraflı olur. Bu nedenden dolayı taşıma hizmeti başlatılmadan önce eşyaların bulunduğu konuma ekspertiz ekibimizi yönlendirmekteyiz. Eşyaların hacmi ve ağırlığına bağlı olarak bu hizmette var olması gereken personel sayısı, ekipmanlar ve kaplamalar gibi detaylar belirlenir. Ardından eşyanın alınacağı ve taşınacak olan konumdaki evin giriş çıkış ve kaçıncı katta olduğuyla alakalı inceleme yapılarak asansörün gerek olup olmadığı belirlenerek müşteriye fiyat teklifi ve yapılacak işlemler aktarılır. Müşteri bu teklifi kabul etmesi halinde belirlenen tarih ve saatte ekibimiz adrese ulaşarak ön hazırlıklar başlatılır. Ön hazırlıkta eşyanın zarar görmemesi adına cinsine bağlı olarak kaplamalar yapılır. Artı olarak dolap ve masa gibi sökülmesi gereken eşyalar taşımaya hazır hale getirilir. Eşyaların listesi ön hazırlık aşamasında listesi çıkartılarak garanti poliçesi hazırlanır ve müşteriye iletilir. Ardından profesyonel kişilerden oluşan personellerimiz nakliye aracına eşyaları düzgün bir şekilde yükleyerek varılacak adrese doğru harekete geçilir. Dikkatli bir şekilde adrese varıldıktan sonra eşyalar aynı hassasiyetle eve taşınarak evden eve nakliyat hizmetinin sonuna gelinir.

Ankara Garantili Evden Eve Nakliyat Hizmeti
Ankara evden eve nakliyat hizmeti veren birçok şirket ve kişiler bulunmaktadır. Ancak çoğu şirket ve kişilerin verdiği hizmetlerin garanti poliçesi hazırlanmadan verildiğini görmekte ve duymaktayız. Bu durum bizleri üzüyor olup eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi durumunda bütün masrafların müşteriye kaldığını belirtmek isteriz. Evden eve nakliyat hizmeti satın alırken çalışmak istediğiniz firmanın garanti kapsamında hizmet verdiğinden emin olunuz.

Garanti poliçesi hazırlanmaz ise ve taşınma esnasında zarar gören eşyalar size çok daha büyük masraf açabilir. Öz Yurdum Nakliyat firması olarak verdiğimiz bütün hizmetler garanti kapsamındadır. Bunun sonucunda ise herhangi bir eşyanın zarar görmesi durumunda rapor tutulur ve garanti kapsamınca müşteriye maddi zarar karşılanır. Şirketimizin bünyesinde yer alan bütün personellerimiz profesyonel kişiler olup eşyalarınızın zarar görme olasılığı oldukça düşüktür.

Sizin Eşyanız Bizim Eşyamız
Yılların verdiği tecrübe sayesinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde ulaştırmak istediğiniz konuma ulaştırıyoruz. “Sizin eşyanız bizim eşyamız” sözünü benimseyerek verdiğimiz Ankara evden eve nakliyat hizmetinde Ankara evden eve nakliyat sektöründe öncülük eden isimlerden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Personellerimizin tamamı özenle seçilmiş olup işini seven kişilerdir. İşini sevmeyen kişi işinde başarılı olamaz politikasını takip ederek kısa zamanda çok büyük işlere imzamızı attık.

Kalite Standartlarına Uygun Taşımacılık Hizmeti
Her sektörde kalite standartlarının bulunduğu gibi nakliyat sektörünün de kalite standartları bulunmaktadır. Rekabetin oldukça yoğun olduğu pazarda başarılı olmanın en önemli adı kalite standartlarına uygun bir iş çıkarmaktır. Bu standartların neredeyse tamamı müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Asansörlü Evden Eve Taşımacılık
Her geçtiğimiz gün teknoloji bir adım daha büyüyor ve teknolojiye ayak uyduranlar başarıyı yakalıyor. Teknolojinin nakliyat sektörüne sağladığı en güzel faydalardan bir tanesi de asansördür. Eskiden yüksek katlı evlere eşyalar sırt üzerinde taşınırken şimdi asansör kurularak cama, balkona veya terasa kadar asansörle taşınıyor. Personellerin üzerinden çok büyük bir yük kaldıran bu asansörler sayesinde evden eve nakliyat işleriniz çok basitleşiyor.
Asansör sayesinde insan üzerinde emek hafifliyor ve eşyalara zarar görme olasılığı minimize edilirken birçok personelin çalışmasını azaltarak masrafları azaltmaktadır. En güzeli de gün veya günleri zehir eden bu süreci saatler içerisinde bitirmesidir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları
Birçok insan sırf evden eve nakliyat fiyatlarını çok pahalı gibi düşünüp ev taşımaktan bile vazgeçebiliyor. Ancak bu işi en iyi şekilde yaparak emeğinin fazlasını almayan şirketler bulunmaktadır. Abartılı fiyat tekliflerinden uzak durarak araştırmanızı güzel yapmalısınız. Öz Yurdum Nakliyat firması olup profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bunu ise ekonomik bir şekilde hallediyoruz.
Fiyatlar evinizin konumu, taşınacağı konumu, eşyanızın hacmi ve cinsi gibi birçok husus göz önüne konularak belirlenmektedir. Bu nedenden dolayı bizimle iletişime geçerek ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi alabilir ve aklınıza takılanları sorabilirsiniz.

Öz Yurdum Nakliyat Telefon Numarası: 0 312 321 31 51
Öz Yurdum Nakliyat E – Mail Adresi: info@ozyurdumnakliyat.com
Şikayet ve önerilerinizi çekinmeden bizimle iletişime geçerek iletebilirsiniz.Phone icon
Ara
Veya
WhatsApp icon
Yaz