Başkent Ankara’nın bütün bölgelerine hizmet verdiğimiz gibi Keçiören Etlik Mahallesi ne de Vermiş olduğumuz Nakliyat hizmetlerini en iyi şekilde yapabilmek için her gün yeni araç ve taşıma teknikleri üreterek Etlik evden eve nakliyat hizmetlerini kaliteli güvenilir ve dinamik olmasını sağladık.

Keçiören Etlik’te bulunan bütün müşterilerimizin Etlik nakliyat firmaları arasında ilk  tercih edilen Biz olduğumuzu ifade etmek isteriz Müşterilerimizin bizi seçmeleri ve tercih etmeleri tamamen bizim kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmemiz dir Çünkü her müşterimizin Nakliyat ihtiyaç durumuna göre hizmet sunmaya gayret ediyoruz.

Etlik Nakliyat Fiyatları

Etlik’te evden eve nakliyat hizmetini almak isteyen müşterilerimizin bizden uygun ve net bir fiyat alabilmeleri için taşınacak eşyalarla ilgili detaylı bilgiye sahip olmaları gerekmektedir. Çünkü birçok müşterimiz taşınacak eşyalarla ilgili detaylı bilgiye sahip olmadığından ve yüzden Fiyat almak istediklerinde bizim sorduğumuz ve cevaplanmasını istediğiniz soruları eksik verdikleri için nakliyat firması olarak müşterilerimize ya çok düşük fiyat sunabiliyoruz ya da çok yüksek fiyat listesi çıkabiliyoruz bu durumda müşterilerimizin Bizden fiyat almadan önce mutlaka ama bu mutlaka taşınacak eşyaların ve oturmuş olduğu dairenin binanın kaçıncı katta olduğu yeni evinin ilanının kaçıncı katında olacağını bizimle paylaşmaları gerekmektedir.

Nakliyat fiyatı almak için ne gibi bilgilere sahip olmanız gerekmektedir. Muhtemelen sizden istenilecek bilgiler aksi bir durum söz konusu değilse Aşağıdakiler gibi olacaktır.

  • Taşınacak evin kaç oda ve salon olacağını belirtmelisiniz.
  • Taşınacak evin bulunduğu binanın kaçıncı katında olduğunu belirtmelisiniz.
  • 3 üncü Kattan daha yüksek katlarda  olan dairede oturuyorsanız  asansör ihtiyacı olup olmadığını belirtmelisiniz.
  • Taşınacak eşyaların tamamını kolileme  işlemini nakliyeci mi yoksa kendiniz mi kolileme  ve paketleme işlemi yapacağınızı belirtmelisiniz.
  • Yeni ev binanın Kaçıncı kattı ve asansör ihtiyacı olup olmadığınız belirtmelisiniz.
  •  Evin içinde bulunan eşyaların  listesi hazırlanıp nakliyeci ile etmelisiniz.

Yukarıda yazmış olduğumuz soruları cevap verdiğinizde nakliye firmaları Size uygun fiyatı 

sunacaklardır.

Aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak ben size en uygun fiyatı sunmaya gayret edeceğiz.

Telefon numaramız: 0312 321 31 51 E-mail adresimiz: bilgi@ozyurdumnakliyat.com