Hakkımızda

Her geçen gün teknoloji artmakta ve yeni yaşam alanları ortaya çıkmaktadır. İnsanların yeni yaşam alanlarına taşınmasında ise nakliyat sektörleri yardımcı olmaktadır. Gelişen bu teknoloji karşısında kendimizi geliştiriyor ve yeni imkanlar sayesinde yeni yaşam alanınıza taşımanıza yardım ediyoruz. Her insan taşınma esnasında eşyalarının zarar görmemesini ister. Öz Yurdum Nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak verdiğimiz taşımacılık hizmetinde eşyaları kendi eşyamız gibi taşıyoruz. Emanetiniz emanetimizdir anlayışı ile hizmet vermekte olan firmamız, bu anlayış çerçevesinde senelerdir yüzlerce hatta binlerce hizmet vermiş bulunmakta.

Anlaşma sonrasın ön hazırlık çalışması yaparak nakliyat hizmetimizi başlatırız. Bu ön hazırlık aşamasında ekspertiz, taşıma hizmeti boyunca kullanılacak ekipmanlar, kullanılacak araç seçimi ve ambalajlama gibi işler halledilerek nakliyat hizmeti başlar.

Ankara Nakliyat sektörüne yön veren firmalardan bir tanesi olmaktan gurur duyuyoruz. Bünyemizde hizmet veren bütün personellerimiz özenle seçilmiş kişilerdir. Bu kişiler tecrübeli, profesyonel ve işini seven kişiler olup bu sektörde kariyer hedefleyen kişilerden oluşmaktadır.

Ankara’dan Türkiye’nin Her Yerine
Başta Ankara içi olsa da Türkiye’nin her yerine eşyalarınızı taşıyoruz. Hizmet öncesi taşımak istediğiniz eşyalarınızı odalarında cinsine bağlı özel ambalajlarla paketliyoruz. Yeni yaşam alanında ise istediğiniz eşyaları istediğiniz odaya yerleştirerek kurulumunu yapıyoruz. Bu sayede ev veya ofis sahibi fazla bir iş yapmadan taşınma işlemini gerçekleştirmiş oluyor. Her eşyayı cinsine bağlı kaplamalar ile paketlememiz eşyaların taşınma esnasında zarar görme olasılığını minimize etmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Hizmeti
Gelişen teknoloji sayesinde yeni yaşam alanlarının arttığını bahsetmiştik. Bu yeni yaşam alanları genellikle yüksek katlı binalar olup taşımacılık hizmetini zorlaştırmaktadır. Bu sorunla başa çıkmak için teknolojiye başvurduk ve asansörlü taşımacılık hizmetini ayağınıza getirdik. Belirli bir kattan sonra eşyalarını taşımak için nakliyat sektörüne özel tasarlanmış asansörleri kullanmaktayız. Bu asansör sayesinde taşınma işleminiz çok basit bir hal alırken personel sayısının azalması ve yorulma hali azalacağından dolayı masraflarda da çoğu zaman düşüş yaşanacaktır.

Ankara şehir içi ve yurt içi Türkiye’nin bütün illerine hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yılların bize kazandırdığı tecrübe ile eşyalarını taşımak bizim için bir zevk. Ankara’nın bütün semtlerine hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz
Ankara nakliyat sektörüne öncü olabilmek için çalışmalar sürdürmek,

Profesyonel ekip ve ekipmanlar sayesinde Ankara’da en iyi nakliyat hizmetini vermek,

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve kalite standartlarına uygun hizmet vererek sadakat sağlamak,

Sürekli değişen teknolojiye ayak uydurarak uzun yıllar pazarlarda gücümüzü sürdürebilmek.

Vizyonumuz
Uluslararası nakliyat sektöründe başarılı çalışmalar sağlamak,

Başta Türkiye olmak üzere uluslararası pazarda bir marka haline dönüşmek,

Tüm dünyada geçerli kalite standartlarına uygun çalışmalar yaparak en güvenilir ve işini hassasiyetle yapan güvenilir bir akliye şirketi olmaktır.

Genç ve Dinamik Yapı
Teknolojiyi güncel olarak takip ederek tüm yeniliklere açık bir şirket olmanın gurunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetimiz oldukça yüksek olup daha da iyileştirmek adına çalışmalar sürdürmekteyiz. İşimizi severek yaptığımız bu sektörde yerimizi kısa süre içerisinde kapmış ve öncülük eden firmalardan biri olduk. Genç ve dinamik özelliklere sahip yönetim ve operasyon personellerimiz bulunmaktadır. Verdiğimiz nakliyat hizmetlerin tamamında garanti poliçesi hazırlanıyor olup eşyalara şirketimiz tarafından oluşabilecek herhangi bir zararda sigorta kapsamınca karşılanmaktadır.

Nakliyat sektöründe hizmet veren şirketlerin çalışanlarının birçoğu hizmet sırasında sigara içerek eşyalara zarar verme veya aksatma gibi birçok tehlikeye yol açmaktadır. Ufak bir detay gibi gözükse de bizim için çok önemli olan bu hususa dikkat ediyor ve bütün kalite standartlarına uygun hizmet veriyoruz.

Bunun yanı sıra en ufak eşyanıza kadar paketleme işlemi yapılmaktadır. Kaplama malzemelerinden kar etmek için yarım yamalak paketleme yapılmaz. Eşyaları taşıyacak personel sayısı da eşyalarınızın fazlalığına göre belirlenmektedir. Birkaç personel az tutup kar etmeye çalışılmaz. Kısacası eşyanızı taşırken en hızlı ve güvenilir hizmet nasıl olması gerekirse o şekilde hizmet veriyoruz.

Öz Yurdum Nakliyat İletişim Kanalları
Bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra ücretsiz ekspertiz için adresinize ekip yönlendirmesi isteyebilirsiniz.

Öz Yurdum Nakliyat Büro Adresi: İncirli mahallesi Şal sokak no: 23/3
Öz Yurdum Nakliyat Telefon Numarası: 0 312 321 31 51

Öz Yurdum Elektronik Mail Adresi: info@ozyurdumnakliyat.com

Şikayet ve önerilerinizi bizimle iletişime geçerek çekinmeden iletebilirsiniz. Bunları bize iletmeniz bizi mutlu edecek ve şirketimizin iyileşmesi için katkı sağlayacaktır. Bunların yanı sıra nakliyat sektörü hakkında da kafanıza takılan her türlü soruları bize sorabilirsiniz.

Phone icon
Ara
Veya
WhatsApp icon
Yaz