Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Şehirler Arası Nakliyat
Gün geçtikçe insanlar köylerden şehre ve ufak şehirlerden daha büyük şehirlere göç etmektedir. Genellikle atama ve iş bulma ümidiyle gidilmektedir. Bu sırada ise araya nakliyat firmaları girmektedir. Başka şehre taşınmak kulağa çok büyük bir iş gibi gelebilir ancak bu durumu tam tersine çevirmeniz mümkün. Çalışmak istediğiniz firmanın profesyonel olması gerekmektedir. Bu nedenden dolayı çalışmak istediğiniz nakliyat şirketlerini özenle araştırmalı ve seçmelisiniz. Öz Yurdum Nakliyat olarak yıllardır kazandığımız tecrübe sayesinde profesyonel şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Yıllar içerisinde sayısız referans elde ettik. Müşteri odaklı veren şirketimizin müşteri memnuniyet oranı çok iyi olup bu oranı %100 yapmak için hala çaba sarf ediyoruz.

Şehirler Arası Nakliyat Firması Ne İş Yapar?

Şehirler arası nakliye veya evden eve nakliyat hizmeti bu iki hizmetinde amacı aynıdır. Yaşam alanınızdan alınan eşyaları varılmak istenen adrese eksiksiz ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak bizim işimiz. Öz Yurdum Nakliyat firması olarak çalışma şeklimiz şu şekildedir:

2Şehirler arası nakliyat hizmetini satın almak için bizimle iletişime geçen müşteriye gerekli bilgiler aktarılarak adresine ücretsiz ekspertiz gönderilir.
Adrese yönlendirilen ekspertiz ekibimiz tamamen profesyonel kişilerden oluşup en verimli ve sağlıklı şekilde bir ekspertiz raporu hazırlarlar.

Hazırladıkları bu raporda eşyalar incelenir ve taşıma esnasında kullanılacak ambalaj türü, sayısı, hacmi, personel gereksinimi, araç seçimi ve gün gibi detaylar belirlenerek müşterinin onayına sunulur.

Ekspertiz sunulan müşterinin onayından sonra belirlenen gün ve saatte adrese varılır. Personellerimizin tamamı güler yüzlü ve profesyonel kişilerdir.
Adrese yönlendirilen ekip taşıma öncesi ön hazırlıklara başlar. Bu ön hazırlıkta montaj ve eşyaların kaplanması vardır.

Ön hazırlık yapıldıktan sonra eşyaları zarara karşı korumak adına sigorta poliçesi ve ürün listesi hazırlanarak müşteriye aktarılır.

Özellikle uzun yollarda sürtünme, rüzgar, pislik ve dışarıdan gelebilecek diğer tehlikelere karşı zarar görmemesi adına kapalı nakliye aracı kullanmaktayız. Nakliye aracımıza eşyalar eklendikten sonra yola çıkılır.

Varılmak istenilen şehrin uzaklığına bağlı olarak şöför sayısı aracımızda olmaktadır. Kalite standartlarına uygun olarak kaza tehlikesini bu sayede minimize etmiş olduk.

Varılan adreste eşyalarınız yaşam alanınızın katına bağlı olarak asansörlü veya asansörsüz taşıma işlemi başlatılır. Bu taşıma işlemi profesyonelce bitirilir.

Ardından montaj gerektiren eşyaları hazır hale getirerek hizmet sona erdirilir.
Bu işlemler yapılırken müşteri neredeyse hiçbir işlem yapmadan ev taşımız sayılır. Ancak kalitesiz bir firma ile çalışmanız halinde nakliye firması çalışanlarından daha çok yorulursunuz.

Garantili Şehirler Arası Nakliyat
İnsanlar genellikle daha ucuz olduğu düşüncesiyle kaçak taşımacılık hizmeti veren kişi veya kurumlarla çalışmaktadır. Bu düşünce ne yazık ki doğru olmayıp tam tersine bu kişilerin size daha fazla masraflıdır. Vergisini ödemeyen ve sigortasız taşımacılık yapan bu kişi ve kurumlar eşyanıza zarar gelmesi halinde size hiçbir şekilde garantili sunamaz. Daha tehlikeli ve garantisiz bir hizmete kurumsal ve garantili hizmetlere verilen tutarları verdiğinizi biliyor muydunuz?
Kurumsal ve garantili hizmet veren Öz Yurdum Nakliyat firmamız oldukça ucuz olup her kitleye hitap edebilmektedir. Artı olarak taşıma esnasında eşyalara zarar gelmesi halinde oluşan maddi hasarlar sigorta kapsamınca ödenmektedir. Hiçbir şekilde zarar görmeden çıkacağınız bu hizmetten faydalanmak çok basit. Yalnızca bir telefon kadar uzağınızdayız.

Asansörlü Şehirler Arası Nakliyat
Artık teknolojinin hızına yetişemiyoruz. Teknoloji birçok iş dalı ortaya çıkarırken bütün iş dallarına da kolaylık sağlamaktadır. Nakliyat sektörüne de birçok katkı sağlayan teknolojinin en büyük hediyesi asansör oldu. Asansör sayesinde şehirler arası nakliyat hizmeti artık çok basit bir hal aldı. Asansörle taşımacılığın faydalarından bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

İnsan gücüne bağlılık azalacaktır. Bu sayede yorgunluk sonucu artan dikkatsizlik ve odaklanamama durumları ortadan kalkarak hata yapma oranı minimize edilecek. Bu sayede eşyalar zarar görmeyecektir.

Özellikle yüksek katlarda çok daha fazla taşıma personeli gerekmektedir. Ancak asansörlü taşımacılıkta bu durumda ciddi derecede azalma yaşanmaktadır. Bu sayede masraflar azalarak daha ucuza daha kaliteli hizmet almış olacaksınız.

İnsan gücü ile tek tek taşınmak yerine asansöre yükleyerek bir kerede birçok eşya daire veya büronun olduğu kata hızlıca çıkarak zamandan tasarruf sağlamış olacaksınız. Özellikle tüm günü hatta birden fazla günü mahveden taşıma işlemi saatler içerisinde sona erecektir.

Asansörlü şehirler arası nakliyat firmasına öncülük eden Öz Yurdum firmamıza ulaşarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Öz Yurdum Nakliyat Telefon Numarası: 0 312 321 31 51

Öz Yurdum Nakliyat E – Mail Adresi: info@ozyurdumnakliyat.com

Phone icon
Ara
Veya
WhatsApp icon
Yaz