Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis ve Büro Taşımacılığı
Ankara’da bulunan nakliyat firmaların çoğu birçok alanda hizmet vermekte olup bunlardan en popüleri ofis ve büro taşımacılığıdır. Yıllardır ev, ofis ve parça eşya taşıma alanında yüzlerce kişi ve kuruma hizmet verdik ve hala vermeye devam ediyoruz. Ofis ve büro taşımacılığını profesyonel kişilerden yapılması gereken zahmetli bir iştir. Bu sebepten dolayı çalışmak istediğiniz firmayı seçerken özen göstermelisiniz. Öz Yurdum Nakliyat firması olup bu hizmetin ne kadar hassas bir iş olduğu bilincinde olarak hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet verdiğimiz ofis ve büro taşımacılığında memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın.

Ofis ve Büro Taşımacılığı
Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ankara’nın tüm semtlerine ve tüm Türkiye’ye ofis ve büro taşımacılığı yapıyoruz. Sektörümüzde önde gelen isimlerden biri olan Öz Yurdum Nakliyat firmamız her geçen gün portföyünü genişletmektedir. Vizyonlarımız arasında ise uluslararası pazarda önde gelen isimlerden biri olup kaliteli bir hizmet vermektir. Sizlere verdiğimiz değer sayesinde hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz. Ofis ve büro taşımacılığı hizmetinizi yapmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ofis ve Büro Taşımacılığı Nasıl Yapılır?
Ofis ve büro taşımacılığı hizmeti satın alacak müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiği takdirde taşınacak ofis veya büroya ziyaret ederek ekspertiz raporu hazırlanır. Ekspertiz raporu çıkartıldıktan sonra müşteriye sunularak tüm detaylar konuşulur ve kabul etmesi halinde anlaşma sağlanarak ilk adım atılır. Ekspertizde taşınacak eşyaların cinsi, kaplanacağı ambalajlar, gerekli çalışan sayısı, nakliye aracı ve süre yer almaktadır. Bu raporun çıkartılmasının en büyük nedeni ise taşınacak eşyaların daha iyi bir şekilde taşınması yani organizenin en iyi şekilde yapılması hedeflenmektedir. Bu sayede masraflar düşerken daha hızlı ve güvenilir bir hizmet sağlanır.

Birçok firma yalnızca alacağı ücreti düşünerek ofis ve büro malzemelerini özen göstermeden taşımaktadır. Bu nedenden dolayı çalışmak istediğiniz nakliye firmasını özenle seçmeniz gerekmektedir. Öz Yurdum Nakliyat firması olarak ofis ve büro eşyalarınızı özenle taşıyoruz. “Sizin eşyanız, bizim eşyamız” sözünü benimseyerek hizmet verdiğimiz bu sektörde en iyilerden bir tanesi olmaktan gurur duyuyoruz. Bizim için para ikinci planda olup müşteri memnuniyeti daha önemlidir.

Garantili Ofis ve Büro Taşımacılığı
İnsanlar her zaman daha iyi yaşama ve çalışma alanı arayışı içerisindedir. Kendisine uygun daha iyi ve rahat bir alan bulduğu zaman bu alana geçiş yapmak ister. Ancak buradaki en büyük dert ise yaşam alanında bulunan eşyalardır. Bu nedenden dolayı nakliyatın hayatımızda çok büyük yeri bulunmaktadır. Bu zorlu süreç içerisinde Ankara ofis ve büro taşımacılığı hizmeti veren Öz Yurdum Nakliyat firması yanınızda olmaktadır. Eşyalarınızı en güvenli ve garantili bir şekilde yeni ofis, büro ve evinize taşıyacağınızdan şüpheniz olmasın.

Teknolojinin sürekli gelişmesi sonucunda ortaya yüksek katlı bina ve rezidanslar çıkmıştır. Bu yüksek katlara nasıl taşınır derdine son verdik. Verdiğimiz asansörlü ofis ve taşımacılık hizmeti sayesinde bu süreç artık çok daha kolay. Ofis veya büronuzdaki eşyalarınızı asansörle indiriyor ve asansörle taşıyoruz. Bu sayede eşyalarınızın zarar görme olasılığı azalırken daha hızlı ve ekonomik hale dönüşüyor. Poliçe hazırlanırken bütün eşyaların listesi çıkartılır ve listenin bir örneği müşteriye teslim edilir.

Ofis ve Büro Taşımacılığında Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet
Hangi birimiz istemez ki alacağı bir hizmetin kaliteli olmasını? Tabi ki de herkes işinin kaliteli ve emin ellerde olmasını ister. Ancak genellikle kaliteli şeylerin fiyatlarının yüksek olduğu hakkında yanlış bir düşünce bulunmaktadır. Öz Yurdum Nakliyat şirketimiz ofis ve büro taşımacılık hizmetini en kaliteli şekilde yapan şirketlerden bir tanesi olup fiyatları oldukça ekonomiktir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi parayı ikinci planda tutarak tamamen müşteri odaklı hizmet vermekteyiz. Bunun en büyük nedeni ise işimizi severek yapmamız ve saygınlık kazanmamızdır.

Nakliye araçlarımız genellikle kapalı kasa olup taşınma esnasında yağmur, kar ve toz gibi birçok tehlikeden korunmaktadır. Araçlarımızın tamamı kendimize ait olup her nakliye hizmetinden sonra temizlenmektedir. Sağlık kurallarına dikkat etmekteyiz.

Ofis ve bürolarda en çok bulunan eşyalar masa, sandalye ve dolaplardır. Bu eşyaların söküm – takım işlerini sizler yerine yaparak sizlere fazla bir iş bırakmıyoruz. Sizde bizi tercih ederek profesyonel ofis ve büro taşımacılığı hizmetinden ekonomik bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Bizimle iletişime geçerek ofis veya büronuza ücretsiz ekspertiz isteyebilirsiniz. Verilen teklif sonrasında kabul etmeniz halinde hizmet başlatılacaktır. İşte iletişim kanallarımız:

Öz Yurdum Telefon Numarası: 0 312 321 31 51
Öz Yurdum E – Mail Adresi: info@ozyurdumnakliyat.com
Öz Yurdum Ofis Adresi: İncirli mahallesi Şal sokak no:23 – 3

Phone icon
Ara
Veya
WhatsApp icon
Yaz