Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılığı bir veya birden fazla eşyanın şehir içi veya şehir dışına nakliye sürecidir. Bu nakliye genellikle ikinci eşyanın alınıp taşınması için kullanılan en yaygın taşımacılık yöntemlerinden bir tanesidir. Ülkemizde taşımacılık sektöründe en çok kullanılan hizmetlerden bir tanesi olan parça eşya taşımacılığı evden eve nakliyat gibi hizmetlere oranla çok daha ekonomiktir.

Garantili Parça Eşya Taşımacılığı

Son zamanlarda oldukça popüler bir hizmet haline dönüşen parça eşya taşımacılığı kamyoneti veya kamyon sahiplerinin çoğu kaçak bir şekilde yapmaya başladı. Bu kişilerle çalışmanız halinde herhangi bir garantisi olmadığından dolayı eşyaların çalınması ve zarar görmesi gibi birçok sorunla karşılaşılıyor. Öz Yurdum Nakliyat firmamız dahilinde başta parça eşya taşımacılığı hizmeti olmak üzere bütün hizmetlerimiz sigorta kapsamındadır. Eşyalarınızı sigorta kapsamına aldığımızdan dolayı oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumlarda oluşan maddi hasar sigorta kapsamınca müşteriye ödenmektedir. Parça sayısı ve eşyaların cinsine bağlı olarak belirlenmektedir.

Parça Eşya Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Öz Yurdum Nakliyat firmamız gün içerisinde toplanması gereken eşyaları kamyonlarına toplayarak en kısa sürede yetiştirmek adına kendisine bir güzergah çizer. Bu güzerhah doğrultusunda en kısa süre içerisinde parça eşyaların taşınacağı adreslere teslimini sağlar. Bu sistem içerisinde indirilecek eşyalar kasanın en arkasında en son indirilecekler en dibe koymak şartıyla işler. Bu ise eşyaların zarar görmesini ve daha hızlı bir şekilde istediğiniz noktaya ulaştırılması sağlanır. Bir araç üzerinde birçok kişiye ait eşyalar olduğundan dolayı diğer taşımacılık hizmetlerine oranla daha ucuz olduğunu söyleyebiliriz.

Eşyalarınızı adresinizden aldığımız vakit cinsine bağlı olarak zarar görmemesi adına nakliyat aracımıza güzelce yerleştirilir. Hatta gerektiği vakit cinsine bağlı olarak özel kaplamalarımız ile ambalajlanır. Bu sayede zarar görme olasılığı minimize edilir. Taşınan eşyaların tamamına sigorta poliçesi hazırlanmaktadır. Bu sayede oluşabilecek kazalarda maddi hasar sigorta kapsamınca müşteriye ödenir.

Parça Eşya Taşımacılığını Neden Tercih Etmeliyim?

Öz Yurdum Nakliyat olarak verdiğimiz parça eşya taşımacılığı hizmetinden neden faydalanmalısınız? Parça eşya taşımacılığı hizmetinden neden faydalanmanız gerektiğini sizler için sıraladık

 • Özellikle şehir dışı parça eşya taşımacılığı hizmeti diğer hizmetlere oranla daha ucuz olduğunu unutmamak gerek. Hatta kendi aracınızla taşımanız halinde size daha masraflı olacaktır.
 • Kişiler genellikle parça eşya taşımacılığını kendilerine ait hususi araçlarda yapmaya çalışıyorlar. Bu durum oldukça zahmetli olup Öz Yurdum Nakliyat firmamızı seçmeniz halinde çok basit bir şekilde taşınmanın keyfini yaşayacaksınız. Artı olarak çoğu kişi hususi araçlarına büyük eşyalar sığdırmak istediği zaman araca zarar vererek çok daha büyük masraflara yol açabilmektedir.
 • Anlaşılan gün ve saat diliminde göndereceğiniz eşya adrese teslim edilecektir. Bu sayede zaman kaybı yaşamazsınız.
 • Yukarıda da belirttiğimiz gibi bütün eşyalarınız sigorta kapsamına girerek oluşabilecek maddi hasarlar sigorta kapsamınca tarafınıza ödenecektir.

  Müşterilerimizin bu hizmet hakkında bizlere sıkça sorulardan bir tanesi de eşyaların karışıp karışmadığı. Yılların tecrübesi ve profesyonel ekibimiz sayesinde nakliyat aracımızın içerisi dışarıdan çok karmaşık gibi gözükse de her müşterimizin eşyaları ayrılmış ve üzerlerinde belirtilmiştir. Bu sayede herhangi bir karışıklık yaşanmamaktadır.

  Şehirler arası parça eşya taşımacılıkta genellikle toplanan eşyalar depolarımızda toplanır ve yola çıkacağı gün içerisinde güzergaha bağlı olarak yerleştirme yapılarak yola çıkılır ve en yakın adres başta olmak üzere dağıtımlar başlanarak kısa süre içerisinde nakliyat hizmeti sonlandırılır. Bir nebze kargoculuk olsa da Öz Yurdum Nakliyat firmamız eşyalarınızla aracı olmadan en hızlı, güvenli ve ucuz şekilde işinizi halleder.

  Şehir içi parça eşya taşımacılık hizmetimiz ise daha ufak araçlarımızla anlık yapılmaktadır. Genellikle öğrenci ve bekarların ikinci el al – sat yapmasında kullanılan bu hizmet işlerinizi hızlı ve güvenli olmasını sağlar.

  Bünyemizde yer alan bütün personeller tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmuş olup işini seven kişilerdir. İşimizi severek yapan bir ekip olmamızın gururunu ve başarısını yaşıyoruz. Ankara başta olmak üzere nakliyat pazarına öncülük eden firmalardan bir tanesiyiz. Bu başarımızın en büyük etkeni ise “sizin eşyanız, bizim eşyamız” anlayışından yola çıkarak hizmet vermemizdir. Sizde kaliteli ve ucuz parça eşya taşımacılığı hizmeti almak için aşağıda verdiğimiz iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz.

  Öz Yurdum Nakliyat Telefon Numarası: 0 312 321 31 51
  Öz Yurdum Nakliyat E – Mail Adresi: info@ozyurdumnakliyat.com
  Öz Yurdum Nakliyat Büro Adresi: İncirli mahallesi Şal sokak no:23 – 3
  Bizimle iletişime geçerek şikayet ve önerilerinizi çekinmeden bildirebilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bu çok önemli.

  Phone icon
  Ara
  Veya
  WhatsApp icon
  Yaz